...

Diplomová práce

Diplomová práce na zakázku

Psaní a korektura Diplomových prací na zakázku

Kolik stojí diplomová práce? Detailní ceník našich služeb


Služba Cena
Podklady pro diplomovou práci 499,- Kč / strana
Korektury diplomových prací (gramatické, stylistické) od 59,- Kč / strana
Oprava a formátování diplomových prací od 59,- Kč / strana

Parametry stránky:

  • Stranou se rozumí normostrana obsahující 1800 znaků, včetně mezer.
  • Velikost písma: 12
  • Typ písma: Times New Roman nebo Arial
  • Řádkování: 1,5
  • Okraje: 3 cm z obou stran a 2,5 cm shora i zdola

   5/5 (Na základě 28 hodnocení)

V oblasti diplomových prací poskytujeme rozsáhlou podporu pro studenty napříč všemi studijními obory. Od ekonomie a práva, přes ošetřovatelství a politologii, až po cestovní ruch – chápeme, že tvorba diplomové práce je klíčovým momentem ve studiu, a jsme zde, abychom vám poskytli veškerou potřebnou podporu.

Tvorba a struktura diplomové práce

Diplomová práce vyžaduje individualizovaný přístup. Naším cílem je pomoci vám vypracovat práci, která nejenže splní akademické požadavky, ale také bude odrážet vaše osobní zájmy a profesní cíle. Naši experti jsou připraveni vám nabídnout podporu od počátečního výběru tématu, přes metodologii až po samotnou realizaci a aplikaci vašich znalostí v rámci práce.

Flexibilní časové plány

Rozumíme různorodosti potřeb studentů. Nabízíme flexibilní časové plány pro dokončení vaší diplomové práce, od expresních 24-hodinových služeb po standardní delší lhůty, vhodné zejména pro rozsáhlejší projekty. Pro ty, kteří potřebují rychlé řešení, jsme schopni práci dokončit i během jednoho týdne.

Profesionální konzultace a korektury

Poskytujeme expertní konzultace pro zvládnutí všech fází psaní diplomové práce, od počátečního návrhu až po finální revize. Naše korekční a redakční služby zajišťují, že vaše práce bude nejen obsahově kvalitní, ale také jazykově a stylisticky na vysoké úrovni.

Kolik stojí diplomová práce?

Naše služby jsou cenově dostupné a transparentní. Ať už hledáte kompletní podporu v průběhu psaní diplomové práce nebo potřebujete pouze korekturu, opravu či konzultaci, náš ceník je jasný a přizpůsobený vašim potřebám.

Etické a profesionální standardy

Zavazujeme se k dodržování nejvyšších akademických a etických standardů. Každá diplomová práce je pečlivě připravována s ohledem na specifické požadavky studijního programu a vysoké školy.

Naše služby jsou navrženy tak, aby vyhověly individuálním potřebám a cílům studentů. Bez ohledu na vaše studijní zaměření nebo výzvy, kterým čelíte při psaní diplomové práce, naši experti jsou zde, aby vám pomohli dosáhnout úspěchu ve vašem akademickém snažení.

Pro více informací a tipů k psaní diplomové práce navštivte náš článek Jak efektivně psát diplomovou práci. Bez ohledu na studijní obor nebo specifické výzvy, naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli dosáhnout akademického úspěchu ve vaší diplomové práci.

Již 7 let jsme se zabýváme psaním seminárních, bakalářských, diplomových i jiných školních prací na zakázku. Po dobu 30-40 dnů (nebo naléhavě) obdržíte autorskou práci s vysokou originalitou (60-80%).

Pečlivě sledujeme kvalitu našich prací, kontrolujeme je v systému odevzdej.cz, garantujeme bezplatnou úpravu před obhajobou.

Poskytujeme záruky, že pokud práce na poprvé neprojde (vedoucí práce podá připomínky), opravíme a upravíme, dokud není schválená.

Časté dotazy

Jak správně napsat úvod do diplomové práce?

Odpověď: Úvod diplomové práce by měl čtenáře seznámit s tématem, účelem a cílem vaší práce. Důležité je zde vysvětlit motivaci pro výběr tématu a nastínit metodologii a strukturu práce. Naše služby nabízí konzultace i příklady úspěšných úvodů.

Máte nějaké tipy na to, jak psát diplomovou práci?

Diplomovou práci je nejlepší psát systematicky, s důrazem na logickou strukturu a argumentaci. Doporučujeme průběžnou konzultaci s vedoucím práce a využití odborných zdrojů. Nabízíme také metodické poradenství a vzorové práce.

Jaké jsou klíčové kroky při psaní diplomové práce?

Při psaní diplomové práce je důležité definovat teze, vybrat relevantní literaturu, stanovit metodologii a empiricky ověřit hypotézy. Podporujeme studenty na každém kroku procesu, od návrhu tezí až po finální redakci.

Jaká je cena korektury diplomové práce?

Cena korektury diplomové práce v českém nebo slovenském jazyce začíná od 69 Kč za stránku. Pro korektury diplomových prací v cizím jazyce je cena stanovena od 79 Kč za stránku. Konečná cena se odvíjí od celkového rozsahu práce a termínu dodání.

Nabízíte korekce diplomových prací?

Ano, naše služby zahrnují profesionální korekce diplomových prací, které zajišťují nejen gramatickou správnost, ale také koherentnost a odborný styl.

Jaký je rozdíl mezi magisterskou diplomovou prací a bakalářskou prací?

Magisterská diplomová práce vyžaduje hlubší teoretickou a empirickou část, je obvykle rozsáhlejší a musí prokázat schopnost samostatného vědeckého bádání.

Jaké služby nabízíte pro magisterské práce?

Poskytujeme kompletní servis pro magisterské práce, zahrnující návrh tezí, psaní jednotlivých kapitol, korektury, formátování a přípravu k obhajobě.

Jak pomáháte s formulací tezí diplomové práce?

Naš tým expertů vám pomůže sestavit silné a argumentačně robustní teze, které budou odpovídat akademickým požadavkům vaší fakulty a oboru, včetně ČZU PEF.

Tři jednoduché kroky, pomocí kterých můžete získat práci u nás

one

Napište téma práce a přání, které je třeba vzít v úvahu při psaní diplomové práce. Vaše objednávka zpracujeme a doplníme obsah (schvalujete ji s vedoucím práce). Pak začneme pracovat.

two

Dále provedete částečnou platbu předem (od 30%). Můžete platit jakýmkoli pro Vás pohodlným způsobem.

three

Když je práce napsaná, náš manažer Vám zašle zkušební verzi (část práce). Pokud to, co dostanete, Vás uspokojí, zaplatíte zbytek a obdržíte celou diplomovou práci.

Než si objednáte diplomovou práci, vyberte téma, je třeba promyslet:

– dostupnost příslušných materiálů pro psaní díla;

– je vhodné, aby se práce týkala Vaší budoucí profese nebo Vašich zájmů

– je třeba vědět, o čem má práce být, jaký má mít cíl

Dodržování všech těchto pravidel vám ulehčí obhajobu Vaší diplomové práce.

Pravidla při objednávce diplomové práce na zakázku

one

Žádný skutečný dodavatel nebude muset provést 100% zálohu.

two

Poskytneme práci jako kompletní balíček služeb, tedy včetně případné prezentace

three

S jakými univerzitami pracujeme? Pracujeme se všemi univerzitami v České republice. Když nás kontaktujete, nezáleží na tom, ve kterém městě bydlíte, zda v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Poděbradech, Olomouci, Karlových Varech. Naše služba je připravena poskytovat své služby na dálku a bez ztráty kvality.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.